YWF4E-400S
IN STOC
Warning: Last items in stock!
Disponibil dupa data:
TRANSPORT GRATUIT
SUPORT GRATUIT
PRODUSE ORIGINALE
SICAP
Ventilator industrial axial de aspiratie: YWF4E-400S produs de Weiguang.
Utilizare ventilator axial:
1. condensatoare frigorifice
2. evaporatoare (suflante) frigorifice
3. ventilare spatii comerciale, industriale, laboratoare, zone rezidentiale etc
Specificatii ventilator axial YWF4E-400S:
1. tip ventilator: industrial axial
2. directie aer: aspiratie
3. alimentare electrica: 230 V la 50 Hz
4. curent absorbit: 0,82 A
5. putere electrica: 180 W
6. turatie venitlator: 1380 rpm (rotatii pe minut)
7. debit: 3850 m³ la o cadere de presiune de 20 Pa
8. diametru elice: 400 mm
9. include grila metalica pentru protectie elice
10. temperatura de lucru: -30°C - +60°C
Dimensiuni ventilator industrial YWF4E-400S:
1. diametru motor: 102 mm
2. diametru elice: 400 mm
3. diametru interior al grilei de protectie: 420 mm
4. inaltime grila protectie: 90 mm
5. inaltime totala ventilator: 177 mm